NOVINKY

NOVÁ KOSMETICKÁ PROCEDURA A MIKROJEHLIČKOVÁNÍ

RELAXAČNÍ KOSMETICKÁ PROCEDURA

Je čas na změnu! Nově sestavené kosmetické ošetření můžete vyzkoušet už nyní, od ledna plně nahradí stávající ošetření. Co vás čeká?
- přístrojové a manuální čištění
- enzymatický peeling
- nová masáž
- delší relaxační část
- rozšířené ošetření dekoltu a očního okolí
Cena: 950Kč

Další novinkou je MIKROJEHLIČKOVÁNÍ (microneedling)

- vpravování speciálně upravené kyseliny hyaluronové pomocí mikrojehliček
- k osvěžení, hydrataci, projasnění, zpevnění, liftingu, zjemnění pigmentových skvrn
Kúra 3 ošetření: 2800Kč
Jednotlivé ošetření: 990Kč

Nová adresa

Nové prostory

Nyní nás najdete na nové adrese: Smetanova 157. Naše nové studio je mnohem větší, útulnější a stylovější. A rozrostla se i nabídka služeb. Těm, kteří s námi již stěhování zažili slibujeme, že je to naposledy :-)

Rohový dům na křižovatce Východ (poliklinika) - zastávka tramvaje a autobusu na Meziboří

Dům má červenou střechu, nová plastová okna a dveře. K nám vede spodní vchod s černým zvonkem :-)

Regenerační vlasová kúra BB filler

Intenzivní rekonstrukční kúra s kyselinu hyaluronovou, keratinem, arganovým olejem a zathalenem - inovativní komplex, který vytváří celistvý efekt liftingu, který dodává vlasům plný objem a zaručuje okamžitou elasticitu. Vlivem tepla se látky dostanou hluboko do vlasového vlákna a dochází tak k jeho rekonstrukci. 

Doporučujeme zejména v kombinaci s čištěním vlasového vlákna MalibuC - vlas se očistí od nánosů minerálů, stylingu a usazených pigmentů otevře a následně hloubkově vyživí. 

Zvýhodněná cena balíčku 1450Kč

Kúra samostatně bez čištění : střední délka 870Kč, dlouhé vlasy 990+ Kč

Připravujeme

Odstranění tetování kyselinou - odstranění malých tetování a permanentního make-upu obočí a rtů (linky touto metodou odstraňovat nelze). Odhadovaný počet ošetření je závislý na stáří a hloubce tetování (nutná konzultace). Po zhojení je možné znovu aplikovat PM. 


HLOUBKOVÉ ČIŠTĚNÍ VLASŮ

Čistící kúra Make over od MalibuC odstraní z vlasu vše, co na něj nepatří - nánosy minerálů z vody, potu, bazénu, silikony ze šamponů, kondicionérů a stylingových přípravků.

Přemýšlela jste někdy, kolik litrů šampónu, kondicionéru, laku, tužidla nebo gelu jste na své vlasy spotřebovala? Kolikrát jste je namočila v bazénu nebo nastříkala suchým šamponem?
Všechny produkty vlas pomalinku obalují, i voda na nich nechá svou stopu (minerály). Vlasy mohou být důsledkem toho všeho matné a i přes vaši usilovnou péči stále bez jiskry.
Chce to očistu!
Hloubkové čištění vlasů funguje opravdu do hloubky (tam, kam se šampón nedostane) a pošle všechny nežádoucí nánosy do útrob odpadu. Vlasy budou lesklejší, jemnější, hladší...prostě čisté bez 'folie'. Kúra provedená před barvením prodlužuje životnost barvy, blond vlasy oživuje a zvýrazňuje.  

Krátké vlasy / mikádo 580Kč

Dlouhé vlasy 850+Kč

Tel: 777 88 63 63