NOVINKY

Pleťová konzultace

Chcete začít pečovat o svou pleť a váháte jakou cestou se vydat? Navigaci nechte na nás. 

Většina problémů s pletí je způsobena nedostatečnou nebo naopak nadměrnou nevhodnou péčí. 

Během konzultace s kosmetičkou určíte stav a typ pleti, proberete dosavadní péči a zhodnotíte její efekt, společně s kosmetičkou nastavíte denní domácí rutinu podle vašich preferencí i finančních možností, doporučíme salonní péči, aby jste měla ze své pleti radost při každém pohledu do zrcadla. Veškerou péči podrobně vysvětlíme a napíšeme návod, jak produkty používat a proč.

600Kč/cca 60min

773 96 36 13 


Relaxační beauty masáž obličeje

Vzali jsme z kosmetiky tu nejoblíbenější část a udělali z ní samostatnou proceduru! Představujeme beauty masáž obličeje, hlavy, krku, dekoltu a šíje.

45min slasti         600Kč

Kdy si masáž dopřát? Kdykoli se chcete zrelaxovat nebo mezi pravidelnými návštěvami kosmetiky. 

Martina: 603 798 335

Maderoterapie obličeje

Liftingová masáž zaměřená na lymfatický systém. Pomocí speciálních pomůcek a tahů dochází k aktivaci lymfy, odvodnění obličeje, zmírnění kruhů pod očima a intenzivnímu prokrvení a okysličení pleti.

Proceduru lze absolvovat samostatně nebo jako součást kosmetiky, lymfodrenážního přístroje nebo prodlužování řas. Ideální četnost je 1-2 týdně, minimálně 5 ošetření celkem.

Samostatná procedura            400Kč

Kombinace  s jinou službou    250Kč

Kúra 5 ošetření                            1800Kč


Solárium

Nový přístroj a kolagenové trubice!

Minuta opalování        10Kč

Rezervace předem 773 88 63 63

Regenerační vlasová kúra BB filler

Intenzivní rekonstrukční kúra s kyselinu hyaluronovou, keratinem, arganovým olejem a zathalenem - inovativní komplex, který vytváří celistvý efekt liftingu, který dodává vlasům plný objem a zaručuje okamžitou elasticitu. Vlivem tepla se látky dostanou hluboko do vlasového vlákna a dochází tak k jeho rekonstrukci. 

Doporučujeme zejména v kombinaci s čištěním vlasového vlákna MalibuC - vlas se očistí od nánosů minerálů, stylingu a usazených pigmentů otevře a následně hloubkově vyživí. 

Zvýhodněná cena balíčku 1450Kč

Kúra samostatně bez čištění : střední délka 870Kč, dlouhé vlasy 990+ Kč

HLOUBKOVÉ ČIŠTĚNÍ VLASŮ

Čistící kúra Make over od MalibuC odstraní z vlasu vše, co na něj nepatří - nánosy minerálů z vody, potu, bazénu, silikony ze šamponů, kondicionérů a stylingových přípravků.

Přemýšlela jste někdy, kolik litrů šampónu, kondicionéru, laku, tužidla nebo gelu jste na své vlasy spotřebovala? Kolikrát jste je namočila v bazénu nebo nastříkala suchým šamponem?
Všechny produkty vlas pomalinku obalují, i voda na nich nechá svou stopu (minerály). Vlasy mohou být důsledkem toho všeho matné a i přes vaši usilovnou péči stále bez jiskry.
Chce to očistu!
Hloubkové čištění vlasů funguje opravdu do hloubky (tam, kam se šampón nedostane) a pošle všechny nežádoucí nánosy do útrob odpadu. Vlasy budou lesklejší, jemnější, hladší...prostě čisté bez 'folie'. Kúra provedená před barvením prodlužuje životnost barvy, blond vlasy oživuje a zvýrazňuje.  

Krátké vlasy / mikádo 580Kč

Dlouhé vlasy 850+Kč

Tel: 777 88 63 63