Kosmetika

Přístrojové relaxační ošetření

Nové kosmetické ošetření, při kterém využíváme přístroje pro znásobení čištění a vstřebávání účinných látek. Každé ošetření je přizpůsobené aktuálním potřebám pleti (např. intenzivní hydratace, lifting, řešení akné, zaměření na oční okolí...). Kosmetika je tedy vhodná pro všechny typy pleti a všechny věkové kategorie. Dopřávejte si ji 1x za měsíc až 6 týdnů.

Pracujeme s německou přírodní kosmetikou Dr.Belter. www.belter.cz

Kosmetika obsahuje kompletní péči o pleť, relax a výživu:

- odlíčení, enzymatický peeling, čištění ultrazvukovou špachtlí, manuální hloubkové čištění, úprava a barvení obočí, depilace

- nová relaxační masáž obličeje, krku, šije a dekoltu

- maska, oční maska, infra lampa, galvanizace a další přístroje

- závěrečná péče

💰 890Kč

Ošetření lze ještě více rozšířit o speciální péči o oční okolí:

- mikromasáž, liftingová maska

💰 100Kč k ošetření

Péče o ruce:

- peeling rukou, masáž rukou

💰 100Kč k ošetření

Mikrojehličkování

Microneedling, mezoterapie

Jedná se o pokročilé ošetření pleti. Pomocí přístroje a 36 mikrojehliček nastimulujeme pleť k rychlejší tvorbě kolagenu a pro zvýšení účinku aplikujeme aktivní séra se síťovanou kyselinou hyaluronovou (novinka Dr.Belter 2019). Kolagen a hydratace jsou základní stavební kameny krásné pleti. Síťovaná kyselina hyaluronová dokáže mnohonásobně zvětšit svůj objem a touto intenzivní hydratací vypíná pleť.

Při ošetření aplikujeme znecitlivující krém - ošetření je komfortní.

Séra:

DERMOTEC HYALURON 3D - hydratační "bomba" pro maximální turgor (pevnost) a výplň pleti

DERMOTEC HYALURON Radiance - na rozjasnění pleti a minimalizování pigmentových skvrn

DERMOTEC HYALURON Anti-age - na podporu tvorby kolagenu a na zvýšení hustoty kůže

Před provedením mikrojehličkování je nutné absolvovat čistící kosmetické ošetření (890Kč). Výsledky, zejména hydratační uvidíte již po jednom ošetření (990Kč), pro maximální efekt doporučujeme provést 3 ošetření po měsíci (kúra 2600Kč) / 1x za rok

Po aplikaci mikrojehličkování je nutné počítat s mírnou citlivostí a možným začervenáním pleti. Minimálně 3 dny nepoužívat make-up (pleť je otevřená a absorbovala by pigmenty z make-upu), vyhýbat se soláriu (4 týdny), sauně (14 dní) a dalším kosmetickým úkonům (hloubkové čištění - 14 dní). Pleť se intenzivně hojí a přijímá vše, co ji nabídnete, proto je vhodné ji podpořit používáním sér a ampulí (kosmetička s vámi prokonzultuje a vysvětlí vhodnou následnou péči). 

Kontraindikace: rozšířené žilky, aktivní akné, opar

Chemický peeling

Intenzivní kosmetické ošetření - hloubkový peeling pomocí ovocných kyselinek. Velmi jemně a přitom intenzivně osvěžuje pleť, odlučuje odumřelé buňky a podporuje regeneraci. Výsledkem je zářivá a jemná pleť. 

Hodí se pro matnou mdlou pleť, pro pleť s rozšířenými póry a zvýšenou tvorbou mazu, pro pleť s/po akné (akné nesmí být ovšem v aktivní fázi), pro zjemnění pigmentových skvrn a mimických vrásek. 

Značka Dr.Belter nabízí 3 intenzity AHA kyselin - 10, 20 a 40%. Při intenzivní kúře (5 ošetření po 14 dnech, 3500Kč) se intenzita kyselin stupňuje a tím dochazí k hlubšímu účinku.

Chemický peeling 10% AHA kyselin lze aplikovat i jednorázově při běžném kosmetickém ošetření (+ 100Kč) jako mimořádné osvěžení. 

Kontraindikace: aktivní akné, rozšířené žilky, rozacea, dermatitida v aplikované oblasti, opar, velmi jemná a citlivá pleť